Bio slovenský pestrec mariánsky 400g

Bylina so širokým spektrom prospešných účinkov na organizmus, najmä na trávenie a tráviaci systém, so 100% zárukou pôvodu a v bio kvalite - to je Bio slovenský pestrec mariánsky! Dajte prednosť sile prírody a čerpajte z tejto jedinečnej rastliny všetko, čo ponúka - od podpory pečene a trávenia cez detoxikáciu až po posilnenie imunity. 100% čistá, BIO, ekologicky pestovaná rastlina, ktorú poznáme už stáročia, získava aj v dnešnej dobe stále väčšiu dôležitosť - v živote každého z nás ako pomocník na podporu zdravia, v boji nielen proti civilizačným chorobám. Zaraďte  do svojho každodenného rytmu lyžičku BIO slovenského pestreca mariánskeho a aktívne podporte svoje zdravie a kondíciu. 

Skladom
Kód: MSF002-400
Značka: Monk Nutrition
€7,90 €19,75 / 1 kg
Kategória: Superpotraviny
Hmotnosť: 0.475 kg

Objavte starovekú bylinu, ktorú moderná doba stále viac oceňuje kvôli jej pozitívnym účinkom na telo ako celok, a zvoľte 100% čistý BIO slovenský pestrec mariánsky od Monk Nutrition.

Pestrec mariánsky_640

Pestrec mariánsky je bylina pôvodom z oblasti Stredomoria, ale dá sa bez problémov pestovať aj v našich podmienkach. Bio slovenský pestrec mariánsky pochádza z oblasti v blízkosti dvoch národných parkov - TANAPU a PIENIN. Je cenený predovšetkým pre svoje široké spektrum pozitívnych účinkov na naše telo. Už v minulosti bol žiadaný, keď sa stal tradičnou súčasťou lekárstva z obdobia, kedy bylinky pestovali a používali mnísi. Dnes oceňujeme najmä jeho vplyv na pečeň a trávenie. Pomáha udržiavať pečeň v normálnom stave a pomáha jej s regeneráciou. Taktiež má prospešný vplyv na trávenie, ktoré normalizuje a môže pomôcť zbaviť sa pocitu ťažkosti a nepohodlia.

Vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam je vhodný aj na detoxikáciu tela. Výrazne pomáha zbavovať telo nahromadených škodlivín, toxínov a voľných radikálov. Dokáže podporiť aj imunitný systém, zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť proti rôznym chorobám.

BIO slovenský pestrec mariánsky je takmer prírodný univerzálny liek a pozitívne ovplyvňuje aj srdce a činnosť srdca, prispieva k jeho normálnej činnosti a dokáže udržať zdravú hladinu cukru v krvi a normalizovať krvný tlak.

Pestrec +včela_640

Mal by byť neoddeliteľnou súčasťou stravy pre osoby s nadváhou alebo ochoreniami pečene, žlčníka, dvanástnika alebo sleziny. Môže pomôcť aj pri kŕčových žilách a napríklad po prekonaní žltačky. 

BIO slovenský pestrec mariánsky je 100% čistý prírodný produkt, pochádza z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, je úplne vegánsky, bez konzervačných látok, GMO alebo chemikálií. V drvenej podobe si ho môžete pridať do jogurtu, vody alebo obľúbeného nápoja.

Zloženie: 100% drvené plody pestreca mariánskeho (Sillibum marianum)

Skladovanie: skladuje na tmavom mieste v uzavretej nádobe

Výrobca: KREŽ, s.r.o., SNP 89/175, 061 01 Spišská Stará Ves

Späť do obchodu