Monk Forest Fruit Protein Smoothie, 70 g

Vychutnajte si najchutnejšie a najkvalitnejšie lesné plody a užite si jedinečnú chuť čerstvých lesných malín a jahôd pripravených vo forme smoothies – zoznámte sa s novým proteínovým smoothie Monk Forest Fruit Protein Smoothie!
Skladom
Kód: MPS02-70
Značka: Monk Nutrition
€2,90 €41,43 / 1 kg
Kategória: Snacky
Monk Forest Fruit Protein Smoothie Lahodne snacky MONK Nutrition
Tip
Čisto prírodné smoothie poskytne dokonalé osvieženie kedykoľvek počas dňa, pohladí naše chuťové poháriky, dodá energiu a dodá potrebnú dávku bielkovín! To všetko prirodzene, čisto prírodným spôsobom a navyše v BIO kvalite, bez akýchkoľvek umelých sladidiel, konzervantov alebo farbív. Vyrobené pre všetkých aktívnych ľudí, športovcov, fanúšikov moderného životného štýlu, milovníkov ovocia, vegetariánov aj vegánov. Perfektné raňajky a občerstvenie, ktoré vás zasýtia, aj keď máte chuť na sladké!
 
Vychutnajte si lahodné smoothie plné lesného ovocia každý deň bez námahy s prípravou. Monk Forest Fruit Protein Smoothie je smoothie prispôsobené nášmu telu, aby potešilo naše chuťové poháriky, poskytlo potrebnú energiu, výživu, vitamíny a bielkoviny, a čo je najdôležitejšie, aby sme si ho mohli vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek. O to sa stará jeho balenie v podobe opakovane uzavretého vrecka, ktoré nám umožňuje rozdeliť si ho na viac porcií podľa aktuálnej chuti, hladu alebo energetickej náročnosti.
 
Smoothie je založené na čisto prírodných ingredienciách v BIO kvalite, najmä ovocnom pyré ako je BIO malinové pyré, vyrobené z čerstvých šťavnatých lesných malín, plné vitamínov a antioxidantov podporujúcich imunitu a dodávajúcich energiu a BIO jahodovom pyré, pripravenom zo sladkých a šťavnatých lesných jahôd, ktoré okrem porcie vitamínov dodáva smoothie sladkosť a osvieženie. Kombináciu lesného ovocia navyše dopĺňa BIO agávový sirup v prémiovej kvalite, ktorý podčiarkuje výraznú sladkú chuť a zároveň dokáže stimulovať trávenie, je ľahko stráviteľný a nemá ťažký vplyv na žalúdok. Pozitívny je aj jeho nízky glykemický index  a jeho efektívny prísun energie. Značnú časť bielkovín poskytuje BIO slnečnicový proteín, získaný priamo zo slnečnicových semienok, podporujúci trávenie a budovanie svalovej hmoty.
 
Monk Forest Fruit Protein Smoothie je lahodne sladké chutné smoothie s najlepším zložením, ktoré poskytuje telu všetko, čo potrebuje - výživu, vitamíny a minerály, ako aj podporu imunity a vlastného zdravia. Je vytvorený pre všetkých priaznivcov zdravého životného štýlu, moderného stravovania, športovcov, ale aj študentov. Vďaka svojmu zloženiu ho ocenia aj vegáni a vegetariáni alebo ľudia sledujúci ich líniu. Neobsahuje pridaný cukor ani umelé ochucovadlá alebo sladidlá.
 
Môžeme si ho vychutnať každý deň ako raňajky na začiatku dňa, ale aj ako popoludňajšie občerstvenie alebo občerstvenie po športe.

Zloženie pre energiu a vitalitu:

 • Bio malinové pyré : Čerstvé a šťavnaté maliny dodávajú nášmu smoothie jedinečnú chuť a bohatú farbu. Plné vitamínov a antioxidantov podporujú vašu imunitu a poskytujú energiu.

 • Bio jahodové pyré : Sladké a šťavnaté jahody pridávajú do smoothie osviežujúcu sladkosť a ďalší dávku osviežujúceho ovocia.

 • Bio Agávový Sirup: Prírodné sladidlo, ktoré nahrádza rafinovaný cukor.

 • Bio Slnečnicová Bielkovina : Kvalitné bielkoviny zo slnečnicových semien, ktoré sú ľahko stráviteľné a ideálne pre obnovu svalov po tréningu.

Zloženie: 35% bio malinové pyré, 35% bio jahodové pyré, Bio agávový sirup, 12% bio slnečnicová bielkovina.

Výživové údaje na 70 g:

Energia 546 kJ / 131 kcal 

 • Tuky 1,26 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,16 g
 • Sacharidy 15,4 g  z toho cukry 14,7 g
 • Vláknina 2,26 g
 • Bielkoviny 4,17 g
 • Soľ 0,014 g

Výživové údaje na 100 g:

Energia 780 kJ / 187 kcal 

 • Tuky 1,8 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,23 g
 • Sacharidy 22 g  z toho cukry 21 g
 • Vláknina 3,23 g
 • Bielkoviny 5,95 g
 • Soľ 0,02 g

Hmotnosť NETTO: 70 gramov

Použitie: Potravina pre priamy konzum.

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste v uzatvorenom obale. Po otvorení ihneď skonzumujte. 

Výrobca: KREŽ, s.r.o., SNP 89/175, 061 01 Spišská Stará Ves, Slovenská republika

  
Späť do obchodu