Monk Matcha Latte, BIO nápoj, 30 g

Instantné kokosové mlieko s matcha čajom a inulínom. 

Potešte svoje chuťové poháriky nezabudnuteľným mliečným nápojom, instantným kokosovým mliekom s matcha Monk Matcha Latte.

Skladom
Kód: ML02-30
€1,98 €6,60 / 100 g
Kategória: Nápoje
Hmotnosť: 0.032 kg

Jedinečný, lahodný, a pritom maximálne zdravý nápoj na pomedzí mlieka a zeleného čaju - to je Monk Matcha Latté. Zdravšia verzia obľúbeného kokosového mlieka v jeho instantnej podobe sa ešte spojila s jemným zeleným čajom matcha, aby vznikol nevídaný nápoj plný originálnej chuti i antioxidantov. Všetko naviac v 100% BIO kvalite, úplne vegánske, bez pridaného cukru a akejkoľvek chémie. Pripravte si behom chvíle z instantnej zmesi lahodný nápoj, ktorý nadchne milovníkov kokosového mlieka a dalších rastlinných mliek, rovnako ako vyznávačov zeleného čaju a typickej čajovej chuti.

Asian Girl drinks hot drink

Mlieko je založené iba na rýdzo prírodných surovinách v BIO kvalite, ako je BIO sušené kokosové mlieko, ktorého chuť podčiarkuje zelený čaj matcha. Táto originálna kombinácia dodáva nápoju nezameniteľnú chuť, ale i rad antioxidantov napomáhajúcim s detoxikáciou organizmu, podporujúcich imunitu aj udržanie zdravej hladiny cukru v krvi.

Už tak zaujímavú kombináciu kokosového mlieka a matcha čaju dopĺňa ešte BIO agávový inulín alebo inak rýdzo prírodná probiotická vláknina. Tá zároveň slúži ako zdravé a lahodné prírodné sladidlo, ktoré ešte naviac vyniká nízkou kalorickou hodnotou a vysokým obsahom vlákniny, vďaka ktorej dodáva pocit zasýtenia.

Monk Matcha Latte je naviac úplne rastlinného pôvodu, a tak ho ocenia aj vegáni a vegetariáni a vďaka nulovému obsahu pridaného cukru je vhodné aj pri chudnutí a stráženiu štíhlej línie, kedy nenaruší žiadne diétne plány. Ako stvorený je naviac pre aktívnych športovcov, ktorým umožní po výkone doplniť nielen tekutiny, ale zaistiť si tiež potrebnú výživu pre organizmus ako celok aj pre svalovú hmotu. A rozhodne by nemalo chýbať ani vyznávačom vyváženej životosprávy a zdravého životného štýlu. 100% BIO, bez chémie a bez lepku.

 

MONK KNIHA RECEPTOV

Príprava:

Jednoduchá je aj príprava mlieka. Stačí obsah vrecka instantného kokosového mlieka Monk Matcha Latté iba zaliať horúcou vodou (zhruba 80 ml vody) a zamiešať. A lahodné Matcha mlieko s poctivou, originálnou a nezameniteľnou chuťou je na svete!

Matcha latté 30g _SK

 

Použitie: 

 • Pite ho samostatne
 • Napríklad na doladenie vašej obľúbenej kávy
 • Smoothie
 • Pudingy
 • Dezerty

Vedeli ste že... Matcha čaj sa vyrába veľmi pomalým mletím celých listov čajovníka na žulových kameňoch?

 

INFORMÁCIE O VÝROBKU 

Hmotnosť NETTO: 30 gramov

Zloženie: bio sušené kokosové mlieko; 7% bio agávový inulín; 3,3% Bio ceremoniálny čaj matcha

 

Výživové hodnoty na 100 g:

Energia 2301 kJ / 550 kcal

 • Tuky 37 g z toho nasýtené mastné kyseliny 34 g
 • Sacharidy 48 g
 • Vláknina 9 g
 • Bielkoviny 4,6 g
 • Soľ 0,15 g
 • Kofein 80 mg

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste v uzavretom obale.

Výrobca: KREŽ, s.r.o., SNP 89/175, 061 01 Spišská Stará Ves, Slovenská republika

Späť do obchodu