Monk iOntak, bio instantný izotonický nápoj, 30 g

Užívajte si osobitú ovocnú chuť funkčného jontového nápoja bohatého na prospešné minerály, Monk Iontak, a pri tom podporte aj kondíciu a stav vášho organizmu pre náročné športové výkony. Doplňte si základné minerály, získajte energiu a zabezpečte organizmu správnu regeneráciu, aby ste predišli svalovým kŕčom.

30g = 1 nápoj

Skladom
Kód: ISO001-30
€1,98 €6,60 / 100 g
Kategória: Nápoje
Hmotnosť: 0.032 kg

Podporte svoj športový výkon a doplňte tekutiny spolu s nevyhnutnými vitamínmi a minerálmi skutočne účinne, prirodzene, bez akéhokoľvek zaťažovania organizmu - vybavte sa funkčným iontovým nápojom Monk Iontak! Originálny iontový nápoj bol vytvorený na mieru všetkým športovcom a fyzicky aktívnym ľuďom, ktorí pri výkone strácajú nielen tekutiny, ale aj základné minerály. V 100% BIO kvalite, čisto prirodzene, založený len na obsahu baobabu, citrónu, banánu a sušenej šťave z agáve. BEZ chémie, Éčok, konzervantov a umelých farbív, aby fyzicky aktívny organizmus podporil na maximum! Zamilujete sa do jeho jedinečnej ovocnej chuti a receptúry bez kompromisov a doplňte nevyhnutné minerály z tých najprirodzenejších zdrojov.

Cyklistika_300pxBehanieBasketbal

100 % prírodné zloženie v BIO kvalite

Instantný izotonický nápoj je založený iba na čisto prírodných surovinách v BIO kvalite, najmä na BIO sušenom plode baobabu, ktorý je silným antioxidantom, má protizápalové účinky, podporuje trávenie a je zdrojom prospešných minerálov, najmä draslíka, BIO banánovom prášku, bohatom najmä na draslík, ale aj na zinok, mangán a vitamín E, ktorý pôsobí ako účinný prebiotikum, BIO citrónovom prášku, ocenenom pre vysoký obsah minerálov ako draslík, horčík, sodík a železo, ale aj pre množstvo vitamínov, ktorý dodáva energiu a pomáha s regeneráciou, a BIO sušenej šťave z agáve, ktorá vyvažuje ovocnú chuť a dodáva jej nádych sladkosti a zároveň je ľahko stráviteľná. Už tak bohaté zloženie dopĺňa obsah atlantickej soli, ktorá je oceneným zdrojom sodíka, ďalšieho minerálu, ktorý je potrebné doplniť organizmu po športovom výkone.

Monk Iontak v mori_small_web

Monk Ionták je vhodný pre športovcov aj fyzicky aktívnych ľudí

Monk Iontak je jedinečný športový nápoj, ktorý kombinuje vybrané ovocie a prírodné suroviny v BIO kvalite a účinne dopĺňa tekutiny a nevyhnutné minerály. Okrem svojej jemnej a sviežej chuti je tiež jedinečný svojou receptúrou, ktorá je 100% prírodná, BIO a vegánska, bez akýchkoľvek chemikálií, pridaných konzervantov, umelých farbív a aróm, ako aj bez lepku a laktózy. Je vytvorený pre aktívnych športovcov, ale aj pre všetkých fyzicky aktívnych ľudí, aby udržiaval ich organizmus, tekutiny a svalstvo v optimálnej kondícii. 

 Cyclist drinking isotonic drink_small

Príprava nápoja

Príprava nápoja je jednoduchá. Stačí rozpustiť jedno vrecko v 500 ml vody a pretrepať. Keďže je nápoj založený výhradne na dehydrovanom ovocí a je 100% prírodný, je vhodné pred konzumáciou ho vždy dôkladne pretrepať, aby sa rozpustené ovocie neusadilo na dno fľaše.

Iontak_30g_SK

Hmotnosť NETTO: 30 gramov

Zloženie: bio dehydrovaná šťava z agáve, 20% dehydrovaný bio plod baobabu, 7% bio banánový prášok, 3,7% bio citrónový prášok, jedlá morská soľ

Výživové údaje na 100 g:

Energia 1381 kJ / 330 kcal

  • Tuky <0,1g z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
  • Sacharidy 74 g z toho cukry 67 g
  • Vláknina 14 g
  • Bielkoviny 0,8 g
  • Soľ 9 g
  • Draslík 1900 mg
  • Horčík 110 mg
  • Vápnik 185 mg
  • Vitamín C 104 mg

Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste v zatvorenom obale.

Výrobca: KREŽ, s.r.o., SNP 89/175, 061 01 Spišská Stará Ves, Slovenská republika

Späť do obchodu