Monk Lemon Matcha tea, BIO energetický gél, 30 g

Potešte svoj organizmus životabudičom v pravom slova zmysle a objavte kúzlo energetického gélu kombinujúceho v sebe najlepšie účinky japonského zeleného čaju matcha, citrónu a agávového sirupu - Monk Lemon Matcha Tea Energy Gel. Gél zaujme nielen sviežou chuťou čaju s citrónom so sladkými tónmi, ale najmä doslova explóziou energie, ktorú nám dodáva. Dokáže rýchlo stimulovať našu myseľ a organizmus, doslova nás naštartovať, zvýšiť koncentráciu a pripraviť na ďalšie náročné aktivity alebo deň, a dokonca dokáže zlepšiť aj našu náladu a harmonizovať nás.

Skladom
Kód: MG6-30
€1,98
Kategória: Energetické gély
Hmotnosť: 0.032 kg

Poznajte pravú silu originálneho zeleného japonského čaju matcha v kombinácii s citrónom a agávovým sirupom a nabuďte sa poriadnou dávkou energie a pri tom si ešte pochutnajte - vyskúšajte 100 % prírodný energetický gél Monk Lemon Matcha Tea Energy Gel! V receptúre jedinečného energetického gélu sa stretáva to najlepšie zo skutočného japonského čaju Matcha s osviežujúcim citrónom a sladkým agávovým sirupom, aby vznikla nielen lahodná pochúťka, ale aj poriadna dávka energie aj pre tie najnáročnejšie dni a činnosti. Všetko je to v čistom prírodnom 100% BIO zložení, bez prídavku Éčiek a ďalšej chémie, vo forme energetického gélu, ktorý ocenia športovci, študenti, ľudia pracujúci fyzicky aj mentálne, rovnako ako vegáni alebo zástancovia zdravého životného štýlu. Originálna receptúra gélu je navyše koncipovaná tak, aby sa energia postupne uvoľňovala podľa potrieb a činností počas celého dňa.

Vhodný pre najnáročnejšie dni v práci, škole aj pri športe

Monk Lemon Matcha Tea Energy Gel je originálna pochúťka založená na poctivej čajovej chuti, ktorá predstavuje moderný štýl stravovania a zdravé dodanie energie bez nutnosti robiť kompromisy alebo konzumovať vysoké dávky kávy. Oceníme ju predovšetkým v situáciách, keď potrebujeme veľký prísun energie po celý deň, čaká nás náročný pracovný deň, koncentrácia na štúdium alebo skúškové obdobie, ale aj športové aktivity, fyzický výkon, dlhé sústredenie napríklad pri jazde alebo nutnosť mať po celý deň sviežu myseľ a byť koncentrovaní na kreatívnu činnosť. Gél nás dokáže doslova naštartovať a nabudiť, navyše prírodnou cestou, bez akéhokoľvek zaťažovania organizmu alebo trávenia.

ŠoférovanieCyklistika_1Gaming_1

 

Používanie energetického gélu pri športe

Doporučené užívání energetického gelu Monk Lemon Matcha Tea 30 g je 1 gel 5 minut před zátěží a poté každých 45 minut během zátěže.

PRED_5min_200pxPOČAS_45min_200px

Tip: Vďaka svojej ľahkej rozpustnosti môžete gél použiť ako sirup a vyrobiť si tak energetický ľadový alebo teplý čaj. Odporúčame použiť aspoň 300 ml. 

100% prírodné zloženie v bio kvalite

Energetický gél je založený na čisto prírodných surovinách v BIO kvalite, predovšetkým na BIO ceremóniálnom japonskom zelenom čaji Matcha prémiovej kvality, ktorý sa používa v Japonsku k tradičným čajovým obradom. Matcha čaj dokáže rýchlo dodať energiu, naštartovať organizmus, znížiť mieru stresu a vyčerpania, urýchliť metabolizmus, podporiť tráviaci systém alebo pomôcť s koncentráciou. V géle je jeho chuť doladená obsahom BIO citrónového prášku, ktorý dodá nielen nový rozmer chuti a sviežosť, ale tiež podporí trávenie a tráviaci systém, dodá energiu, zvýši koncentráciu a výkonnosť a dodá aj celú radu vitamínov a minerálov. BIO agávový sirup zaisťuje originálnu sladkú chuť, stimuluje tráviaci systém, je ľahko stráviteľný a vyniká nízkym glykemickým indexom.

Hmotnosť NETTO: 30 gramov

Použitie: Potravina na priamy konzum.

Zloženie: Prémiový bio agávový sirup; Bio Citrónový prášok; 1,6% Bio ceremionálny zelený čaj matcha

Výživové hodnoty na 30 g:

Energia 385 kJ / 92 kcal

 • Tuky 0,03 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
 • Sacharidy 22,92 g z toho cukry 20,21 g
 • Vláknina 0,04 g
 • Bielkoviny 0,17 g
 • Soľ 15,1 mg
 • Draslík 13,5 mg
 • Kofeín 16 mg

Výživové hodnoty na 100 g:

Energia 1285 kJ / 307 kcal 

 • Tuky 0,10 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 
 • Sacharidy 76,4 g z toho cukry 67,36 g 
 • Vláknina 0,13 g 
 • Bielkoviny 0,57 g 
 • Soľ 0,005 g
 • Draslík 50 mg 
 • Kofeín 53,3 mg

Obsahuje kofeín - nie je vhodné pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy. (53 mg / 100 g).

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste v uzatvorenom obale. Po otvorení ihneď skonzumujte. 

Výrobca: KREŽ, s.r.o., SNP 89/175, 061 01 Spišská Stará Ves, Slovenská republika

 

Späť do obchodu