Monk Forest fruit, BIO energetický gél, 70 g

Spoznajte skutočnú silu lesného ovocia ukrytého v energetickom géle a vylaďte svoj (nie)len športový výkon na maximum – presne s tým vám pomôže Monk Forest Fruit Gel! Jedinečná koncepcia energetického gélu nadchne všetkých milovníkov ovocia, pre ktorých sa stane nielen lahodne sladkou ovocnou pochúťkou, ale hlavne pomocníkom v ceste za energiou a vyšším výkonom, či už pri športe alebo inej fyzickej aktivite.

Skladom
Kód: MG34-70
€2,90
Kategória: Energetické gély
Hmotnosť: 0.072 kg

Monk Forest Fruit gel 70 g – gél z lesného ovocia a agávového sirupu

Originálna kombinácia lesných jahôd a divokých malín s agávovým sirupom, v 100% BIO kvalite, plne vegánskej, a hlavne ľahko a rýchlo stráviteľná, nadchne nielen nadšencov a profesionálnych športovcov, ale aj vyznávačov zdravého životného štýlu. Energetický gél dodá energiu pre krátkodobú aj dlhodobú aktivitu a pri tom skvele zasýti a pohladí aj chuťové bunky.

 

Nová receptúra - zvýšený podiel ovocia

V novej receptúre Monk Forest Fruit gélu sme zvýšili podiel ovocia až na 20 %. Zvýšením podielu ovocia sme dosiahli jemnejšiu konzistenciu a ovocnejšiu vôňu a chuť. 

Forest Fruit 

Vhodné pre rôzne aktivity

Doprajte svojim chuťovým pohárikom originálny a funkčný sladký ovocný energetický gél s krémovou konzistenciou a poctivou chuťou lesného ovocia a agávového sirupu, Monk Forest Fruit Gel, ktorý navyše podporí výkon a dodá potrebnú energiu aj pre dlhodobú záťaž. Monk Forest Fruit Energy Gel je vhodný pre rôzne druhy športových aj nešportových aktivít. 

BasketbalBehanieCyklistika_1

Monk Forest Fruit Gel je lahodná sladká pochúťka plná poctivej chuti lesného ovocia, ktorá vďaka svojej originálnej receptúre pomôže pri akomkoľvek športovom výkone! Energiu dopĺňa postupne a poteší aj prakticky nulovým obsahom tuku alebo obsahom minerálov ako je vápnik. Gél sa tak stane dokonalým pomocníkom pre akúkoľvek športovú aktivitu, či už ide o beh, cyklistiku alebo basketbal a vhod príde aj pri fyzickej práci náročnej na výdaj energie. Bez obáv ho navyše môžu konzumovať aj deti, najmä školáci a študenti, ktorým pomôže s energiou a koncentráciou potrebnou na učenie alebo skúškové obdobie.

Dopriať si ho je možné samostatne alebo si ním vyladiť raňajky - jednoducho natrieť napríklad na opečený toast, pridať do mlieka alebo smoothie či do müsli

Použitie energetického gélu pri športe

Odporúčané použitie Monk Forest Fruit Gel 70 gramového balenia je 1 gél 5 minút pred štartom fyzickej námahy a potom 1 gél každých 90 minút počas námahy.

Vďaka zatvárateľnému obalu si môžete gél rozdeliť na menšie dávky a zmeniť to na časovanie ako pri 30 gramovom balení. Konzumáciu si tak môžete nastaviť podľa vlastných preferencií. 

PRED_5min_200pxPOČAS_90min_200px

100% prírodné zloženie v BIO kvalite

Energetický gél je založený na čisto prírodných surovinách v BIO kvalite, predovšetkým na BIO komplexe lesného ovocia, v ktorom sa snúbia lesné jahody s divokými malinami. Tie nielen, že spoločne dodajú energiu, ale vytvárajú skvelú chuť. V našej novej receptúre tvorí ovocie podiel až 17%. Kombináciu lesného ovocia v géle ešte dopĺňa BIO agávový sirup v prémiovej kvalite, ktorý podčiarkuje osobitú sladkú chuť, je ľahko stráviteľný a nepôsobí v žalúdku ťažko. Pozitívom je aj jeho nízky glykemický index a nesmie chýbať ani jeho účinné dodanie energie.

Monk Forest Fruit enegetický gél je úplne bez lepku, bez alergénov, bez konzervantov, bez GMO, bez mlieka, bez sóje, bez umelých farbív, bez umelých sladidiel. 

Hmotnosť NETTO: 70 gramov

Použitie: Potravina pre priamy konzum.

Zloženie: Prémiový bio agávový sirup , 20% komplex lesného ovocia (malina, jahoda), soľ

Výživové hodnoty na 70 g:

Energia 799 kJ / 191 kcal

  • Tuky 0,056 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,02 g
  • Sacharidy 43 g z toho cukry 43 g
  • Vláknina 0,04 g
  • Bielkoviny 0,16 g
  • Soľ 0,76 g

Výživové hodnoty na 100 g:

Energia 1142 kJ / 273 kcal

  • Tuky 0,08 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,03 g
  • Sacharidy 61 g z toho cukry 61 g
  • Vláknina 0,06 g
  • Bielkoviny 0,23 g
  • Soľ 1,09 g

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste v uzatvorenom obale. Po otvorení spotrebujte do 24 hodín. 

Výrobca: KREŽ, s.r.o., SNP 89/175, 061 01 Spišská Stará Ves, Slovenská republika

Späť do obchodu