Monk Forest fruit, BIO energetický gél, 70g

Spoznajte skutočnú silu lesného ovocia ukrytého v energetickom géle a vylaďte svoj (nie)len športový výkon na maximum – presne s tým vám pomôže Monk Forest Fruit Gel! Jedinečná koncepcia energetického gélu nadchne všetkých milovníkov ovocia, pre ktorých sa stane nielen lahodne sladkou ovocnou pochúťkou, ale hlavne pomocníkom v ceste za energiou a vyšším výkonom, či už pri športe alebo inej fyzickej aktivite.

Skladom
Kód: MG34-70
€2,90
Kategória: Energetické gély
Hmotnosť: 0.072 kg
Monk Forest Fruit Energy Gel 70g
Tip

Monk Forest Fruit gel 70g – gél z lesného ovocia a agávového sirupu

Originálna kombinácia lesných jahôd a divokých malín s agávovým sirupom, v 100% BIO kvalite, plne vegánskej, a hlavne ľahko a rýchlo stráviteľná, nadchne nielen nadšencov a profesionálnych športovcov, ale aj vyznávačov zdravého životného štýlu. Energetický gél dodá energiu pre krátkodobú aj dlhodobú aktivitu a pri tom skvele zasýti a pohladí aj chuťové bunky.

Vhodné pre rôzne aktivity

Doprajte svojim chuťovým pohárikom originálny a funkčný sladký ovocný energetický gél s krémovou konzistenciou a poctivou chuťou lesného ovocia a agávového sirupu, Monk Forest Fruit Gel, ktorý navyše podporí výkon a dodá potrebnú energiu aj pre dlhodobú záťaž. Monk Forest Fruit Energy Gel je vhodný pre rôzne druhy športových aj nešportových aktivít. Benefitom gélu je aj opakovateľne uzatvárateľné balenie, vďaka ktorému si ho môžete rozdeliť na viac porcií, podľa aktuálnej potreby alebo chuti.

BasketbalBehanieCyklistika_1

Monk Forest Fruit Gel je lahodná sladká pochúťka plná poctivej chuti lesného ovocia, ktorá vďaka svojej originálnej receptúre pomôže pri akomkoľvek športovom výkone! Energiu dopĺňa postupne a poteší aj prakticky nulovým obsahom tuku alebo obsahom minerálov ako je vápnik. Gél sa tak stane dokonalým pomocníkom pre akúkoľvek športovú aktivitu, či už ide o beh, cyklistiku alebo basketbal a vhod príde aj pri fyzickej práci náročnej na výdaj energie. Bez obáv ho navyše môžu konzumovať aj deti, najmä školáci a študenti, ktorým pomôže s energiou a koncentráciou potrebnou na učenie alebo skúškové obdobie.

 

Dopriať si ho je možné samostatne alebo si ním vyladiť raňajky - jednoducho natrieť napríklad na opečený toast, pridať do mlieka alebo smoothie či do müsli.

Časovanie

Odporúčané použitie Monk Forest Fruit energy gel 70 gramového balenia je: polovica gélu 5 minút pred štartom fyzickej námahy a potom polovica gélu každých 45 minút počas námahy. Vzhľadom na opakovateľne uzatvárateľné balenie je časovanie ako pri 30 gramovom balení. Konzumáciu si však môžete nastaviť podľa vlastných preferencií. 

PRED_5min_200pxPOČAS_45min_200px

100% prírodné zloženie v BIO kvalite

Energetický gél je založený na čisto prírodných surovinách v BIO kvalite, predovšetkým na BIO komplexe lesného ovocia, v ktorom sa snúbia lesné jahody s divokými malinami. Tie nielen, že spoločne dodajú energiu, ale vytvárajú skvelú chuť. V našej novej receptúre tvorí ovocie podiel až 17%. Kombináciu lesného ovocia v géle ešte dopĺňa BIO agávový sirup v prémiovej kvalite, ktorý podčiarkuje osobitú sladkú chuť, je ľahko stráviteľný a nepôsobí v žalúdku ťažko. Pozitívom je aj jeho nízky glykemický index a nesmie chýbať ani jeho účinné dodanie energie.

Monk Forest Fruit enegetický gél je úplne bez lepku, bez alergénov, bez konzervantov, bez GMO, bez mlieka, bez sóje, bez umelých farbív, bez umelých sladidiel. 

Zloženie:

Prémiový bio agávový sirup , 10% komplex lesného ovocia (malina, jahoda), soľ

Použitie: Potravina na priamy konzum.

Výživové hodnoty na 100g:

Energia 1267 kJ/ 303 kcal Tuky 0,03 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 75,32 g z toho cukry 70,5 g Vláknina 0,20 g Bielkoviny 0,20 g Soľ 1g Vápnik 10,9 mg

Skladovanie:

Skladujte na suchom a chladnom mieste v uzatvorenom obale.

Späť do obchodu