Monk Buckthorn Rakytníkový, BIO energetický gél, 70 g

Potešte svoje chuťové poháriky novým ovocným energetickým gélom, sladkokyslým rakytníkovým funkčným gélom s jemnou konzistenciou, Monk Buckthorn Energy Gel. Gél chutí skvelo, ale hlavne dodá potrebné osvieženie a nekonečnú porciu energie pre šport, prácu aj inú fyzicky i psychicky náročnú činnosť. Pozitívom je aj opakovateľne uzatvárateľné balenie, vďaka ktorému si gél môžete rozdeliť na viac porcií a ľubovoľne počas dňa konzumovať.

Skladom
Kód: MG10-70
€2,90
Kategória: Energetické gély

Monk Buckthorn Energy Gel 70 g – ovocný energetický gél s agávovým sirupom a šťavou z rakytníka

Užívajte si jedinečnú a stále obľúbenejšiu sladkokyslú chuť a pri tom si doplňte poriadnu dávku energie. Siahnite po novinke, originálnom energetickom géle z rakytníka Monk Buckthorn Energy Gel! V receptúre gélu sa prepojilo superovocie rakytník a jeho kyslé bobule s agávovým sirupom a vznikla tak sladkokyslá, čisto prírodná energetická nálož, ktorú ocenia milovníci ovocnej chuti, vegáni, športovci a všetci, ktorí potrebujú dodat poriadnu dávku energie! Všetko to v 100% BIO kvalite, bez pridaného rafinovaného cukru, chémie, lepku a laktózy, aby uspokojilo zástancov zdravého životného štýlu, fyzicky aktívne osoby aj milovníkov sladkostí. Navrhnuté na mieru každodenným potrebám každého z nás, s postupným uvoľňovaním energie, podľa aktuálnych potrieb počas dňa.

Vhodný pre rôznorodé aktivity

Monk Buckthorn Energy Gel je lahodná a svieža sladkokyslá pochúťka založená na čisto prírodnej poctivej ovocnej chuti, ktorú oceníme pri športe, dlhotrvajúcej aktivite, intenzívnej práci a sústredení, fyzickej aktivite, cestovaní, riadení a dokonca ju môžu bez obáv konzumovať aj športujúce deti. Energia sa nám dodáva postupne počas celého dňa, takže s ňou zvládneme aj tie najnáročnejšie dni a výzvy a ešte si pochutnáme.

 

BehanieCyklistika_1Basketbal

Použitie energetického gélu pri športe

Odporúčané použitie Monk Buckthorn Energy Gel 70 gramového balenia je 1 gél 5 minút pred štartom fyzickej námahy a potom 1 gél každých 90 minút počas námahy.

Vďaka zatvárateľnému obalu si môžeme gél rozdeliť na menšie dávky a zmeniť to na podľa vlastných potrieb. 

PRED_5min_200pxPOČAS_90min_200px

 

100% prírodné BIO zloženie

Energetický gel je založený len na čisto prírodných surovinách v BIO kvalite, najmä na BIO šťave z plodov rakytníka, ktorý vyniká vysokým obsahom vitamínu C, ale aj beta-karoténu, vitamínov D, F, K, železa a mangánu, vďaka ktorým dokáže podporiť organizmus. V géle sa navyše spája s BIO agávovým sirupom, ktorý mu dodáva osobitú sladkú chuť a zároveň stimuluje trávenie a je ľahko stráviteľný. Vyniká aj nízkym glykemickým indexom a nemôže chýbať jeho účinné dodanie energie. To všetko ešte dopĺňa BIO banánový prášok, ktorý je bohatý na vitamín E a minerály ako draslík, zinok a mangán, ktorý je tiež účinným prebiotikom.

Hmotnosť NETTO: 70 gramov

Použitie: Potravina pre priamy konzum.

Zloženie: Bio agávový sirup, 30% Bio šťava z plodu rakytníka, Bio banánový prášok

Výživové údaje na 70 g

Energia 864 kJ / 207 kCal

  • Tuky 0,168 g z toho nasýtené 0,063 g
  • Sacharidy 38,5 g z toho cukry 37,1 g
  • Vláknina 0,92 g
  • Bielkoviny 0,53 g
  • Soľ 0 g

Výživové údaje 100 g

Energia 1234 kJ / 295 kCal

  • Tuky 0,24 g z toho nasýtené 0,09 g
  • Sacharidy 55 g z toho cukry 53 g
  • Vláknina 1,31 g
  • Bielkoviny 0,75 g
  • Soľ 0 g

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste v uzavretom obale. Po otvorení spotrebujte do 24 hodín. 

Výrobca: KREŽ, s.r.o., SNP 89/175, 061 01 Spišská Stará Ves, Slovenská republika

Späť do obchodu