Monk Arónia, BIO energetický gél, 70 g

Rozmaznávajte svoje chuťové bunky novinkou medzi ovocnými energetickými gélmi, funkčným a ovocne sladkým energetickým gélom s jemnou konzistenciou a stále populárnejšou chuťou arónie, Monk Aronia Energy Gel. Tento gél dokonale naštartuje organizmus a doslova nabije telo energiou na zvládnutie krátkodobého aj dlhodobého zaťaženia. Poteší aj opakovateľne uzatvárateľné balenie, vďaka ktorému si ho môžete rozdeliť na viac porcií podľa aktuálnej situácie, potreby alebo chuti.

Skladom
Kód: MG11-70
Značka: Monk Nutrition
€2,90 €4,14 / 100 g
Kategória: Energetické gély
Hmotnosť: 0.07 kg
Monk Arónia Energy Gel 70g
Novinka

Zoznámte sa s pravou silou a výhodami superovocia arónia, alebo jarabina čierna, a doplňte si energiu potrebnú pre akýkoľvek výkon.

Monk Arónia, BIO energetický gél, 70 g

Pozrite sa na nový prémiový energetický gél Monk Aronia Energy Gel!
Originálna receptúra gélu poteší všetkých milovníkov ovocia a poctivej ovocnej sladkej chuti, ktorí vďaka gélu budú môcť mlsať a zdravo "hrešiť". 
Rovnako poteší vyznávačov zdravého životného štýlu a fyzicky aktívnych ľudí, ktorí potrebujú poriadnu porciu energie pre svoj športový aj pracovný výkon.
Jedinečné účinky arónie v BIO kvalite sa stanú doslova vitamínovou bombou plnou prospešných vitamínov a minerálov, ale aj výdatnou porciou energie uvoľňovanou pozvoľne po celý deň.

Energetický gél z arónie tak predstavuje riešenie pre krátkodobú aj dlhodobú aktivitu, a navyše dokonale zasýti a pohladí aj chuťové bunky.

 

Monk Arónia, BIO energetický gél, 70 g

Vhodné pre rôznorodé aktivity

Monk Aronia Energy Gel je lahodne sladká pochúťka plná poctivej ovocnej chuti, ktorá príde vhod pri akomkoľvek športovom i nešportovom výkone!

Vďaka svojej receptúre dokáže dopĺňať energiu postupne počas celého dňa, je ľahko stráviteľná a oceníme ju nielen pri športe, ale aj pri náročnom pracovnom dni, cestovaní, fyzickej aktivite, učení, skúškovom období, či v čase, keď je potrebné maximálne sa sústrediť.

Dokonca je vhodný aj pre deti športovcov. 

 

 

Monk Arónia, BIO energetický gél, 70 g

 

100% prírodné zloženie v bio kvalite

Energetický gél je založený len na čisto prírodných surovinách v BIO kvalite, najmä na BIO šťave z plodov arónie, ktorá obsahuje vysoké dávky vitamínu C a komplex ďalších vitamínov, ako aj prospešné železo, zinok a jód, pôsobí aj ako účinný antioxidant a pomáha pri správnom fungovaní štítnej žľazy.
Arónia je ešte doplnená BIO agávovým sirupom v prémiovej kvalite, ktorý dotvára jej osobitú sladkú chuť a navyše podporuje trávenie, je ľahko stráviteľný a nezaťažuje žalúdok. Pozitívom je aj jeho nízky glykemický index a nemôže chýbať ani účinné dodanie energie.

A dokonale ovocnú chuť ešte dopĺňa BIO banánový prášok, ktorý je bohatý na vitamín E a minerály ako draslík, zinok a mangan a pôsobí aj ako účinné prebiotikum.

 

Použitie energetického gélu pri športe 

Odporúčané použitie Monk Arónia gel 70 gramového balenia je 1 gél 15 minút pred začiatkom fyzickej námahy a potom 1 gél každých 90 minút počas námahy.

Vďaka praktickému uzáveru si môžete rozdeliť gél na viacero menších dávok napr. na polovice a prispôsobiť časovanie gélu ako pri menšom 30 gramovom balení. 

 

PRED_15min_200pxPOČAS_90min_200px

 

Hmotnosť NETTO: 70 gramov

Použitie: Potravina pre priamy konzum.

Zloženie: Bio agávový sirup; 30% Bio šťava z plodu arónie; Bio banánový prášok

Výživové údaje na 70 g

Energia 703 kJ / 168 kcal

  • Tuky 0,16 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,063 g 
  • Sacharidy 41 g z toho cukry 36,4 g
  • Vláknina 0,92 g
  • Bielkoviny 0,315 g
  • Soľ 0 g

Výživové údaje na 100 g

Energia 1004 kJ / 240 kcal

  • Tuky 0,23g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,09 g 
  • Sacharidy 59 g z toho cukry 52 g
  • Vláknina 1,31 g
  • Bielkoviny 0,45 g
  • Soľ 0g

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste v uzavretom obale. Po otvorení spotrebujte do 24 hodín.

Výrobca: KREŽ, s.r.o., SNP 89/175, 061 01 Spišská Stará Ves, Slovenská republika

 

Späť do obchodu