Monk Guaraca Strawberry, BIO energetický gél, 30g

Guaraca Energy Strawberry 30g – jahodový energetický gél s guaranou

Doprajte si poriadnu dávku energie nevyhnutnej pre akýkoľvek výkon a zároveň si vychutnajte lahodnú sladkú chuť čerstvých jahôd – to je unikátny jahodový energetický gél Monk Guaraca Strawberry!  Originálny energetický gél s guaranou poteší nielen poctivou chuťou jahôd, ale predovšetkým neuveriteľným množstvom energie, s ktorou zvládnete každý deň! Vďaka obsiahnutej guarane budete takmer nezastaviteľní. S gélom získate energiu na šport, dlhé cesty, učenie, ťažký pracovný deň, cestovanie alebo akúkoľvek inú fyzickú aktivitu.

Skladom
Kód: GS8-30
€1,98
Kategória: Energetické gély
Hmotnosť: 0.032 kg

Dlhotrvajúcu a postupne uvoľňovanú energiu totiž zabezpečí guarana v najvyššej bio kvalite a chuť zabezpečí jahoda v bio kvalite. Ak potrebujete dlhodobé sústredenie, koncentráciu, fyzickú aj mentálnu sviežosť a nechcete sa nalievať kávou, Guaraca gél je určený práve pre vás. Vyrábame ho v dvoch príchutiach. Zoznámte sa s jahodou…

Pre šport aj každodenné činnosti

Monk Guaraca Strawerry Energy Gel je dokonalým spoločníkom pre akýkoľvek deň! Príjemnou, chutnou a rýdzo prírodnou cestou dodá dlhotrvajúcu energiu, ktorú naviac zvládne postupne uvolňovať a poskytnúť vám požadovanú výdrž aj pre tie najnáročnejšie aktivity a výzvy.

Cyklistika_1Gaming_1Šoférovanie

Či už potrebujete energiu pre profesionálny športový výkon, cvičenie, dlhý pracovný deň, radu hodín strávených za volantom, skúškové obdobie a učenie alebo aj pre fyzicky náročnú činnosť. Všade tam vám Monk Guaraca Strawberry Energy Gel príde vhod!

Konzumovať ho je možné samostatne alebo si ním doplniť raňajky - natrieť napríklad na opečený chlebík, pridať do mlieka alebo smoothie či do müsli.

 

Časovanie

Odporúčané použitie Monk Guaraca Strawberry Energy Gel 30g je 1 gél 15 minút pred námahou a potom každých 45 minút počas námahy.  

PRED_15min_200pxPOČAS_45min_200px

 

100% prírodné zloženie v BIO kvalite

Energetický gél je založený len na rýdzo prírodných surovinách v BIO kvalite. Je nimi na prvom mieste BIO jahodový prášok prémiovej kvality pochádzajúci z mrazom sušených jahôd, ktorý v sebe zvládne uchovať väčšinu vitamínov a minerálov a zachovať poctivú jahodovú chuť. Druhou dôležitou surovinou je BIO guarana, ktorá dokáže nabudiť organizmus, naštartovať ho pre výkon v akejkoľvek oblasti, a rovnako tak podporiť pamäť, zvýšiť koncentráciu, dodať dobrú náladu alebo znížiť mieru únavy a vyčerpania.

Už aj tak vyladené zloženie energetického gélu je ešte doplnené o BIO agávový sirup, ktorý taktiež dodáva energiu a BIO kokosové mlieko, ktoré dokonalo podtrhne a zjemní chuť.

 

Zloženie:

Bio agávový sirup , 7% Bio Jahodový prášok , Bio kokosové mlieko, 3,3% Bio Guarana, Jedlá soľ

Obsahuje kofeín 

Neodporúča sa deťom ani tehotným ženám (131 mg/100 g)

Hmotnosť NETTO: 30 gramov

Použitie: Potravina na priamy konzum.

Výživové hodnoty na 30g:

Energia 389 kJ / 93 kcal Tuky 0,04 z toho nasýtené mastné kyseliny 0g Sacharidy 22,62g z toho cukry 20,32 g Vláknina 0,24 g Bielkoviny 0,21 g Soľ 62,5mg Draslík 5,34 mg Kofeín 39,4mg

Výživové hodnoty na 100g:

Energia 1297 kJ / 310 kcal Tuky 0,13 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0g Sacharidy 75,4g z toho cukry 67,7 g Vláknina 0,8 g Bielkoviny 0,7 g Soľ 208 mg Draslík 17,8 mg Kofeín 131,33 mg

 

Skladovanie:

Skladujte na suchom a chladnom mieste v uzatvorenom obale.

Späť do obchodu