Monk Guaraca Chocolate, BIO energetický gél, 30 g

Užite si exkluzívnu jemnú chuť čokolády rozplývajúcu sa na jazyku a zároveň získajte dostatok energie pre športový a pracovný výkon. Stavte na špeciálny Monk Guaraca Chocolate Energy Gel!

Skladom
Kód: GC81-30
€1,98
Kategória: Energetické gély
Hmotnosť: 0.032 kg

Originálny energetický gél plný čokolády s jedinečnou horkosťou nadchne nielen všetkých mašrtníkov, ale predovšetkým tých, ktorí potrebujú dostatok energie pre športový, pracovný alebo iný fyzický výkon. O to sa postará najmä obsiahnutá guarana, vďaka ktorej budete takmer nezastaviteľný. Gél je navyše rýdzo prírodný, v 100% BIO kvalite, plne vegánsky a spĺňa aj vysoké nároky všetkých vyznávačov zdravého životného štýlu. Zaistite si dostatok energie prírodnou cestou a pri tom odmeňte aj svoj maškrtný jazýček, ktorý s krémovou čokoládovou pochúťkou zažije doslova slasť.

Vhodný pre rôzne typy aktivít

Urobte to najlepšie pre svoje chuťové bunky a nechajte ich vychutnať si originálny energetický gél s krémovou konzistenciou a poctivou chuťou BIO kakaa a čokolády, Monk Guaraca Energy Chocolate Gél. Jedinečný energetický gél vás navyše pre celý deň doslova nakopne energiou a nabudí aj pre tie najnáročnejšie výzvy a aktivity. 

Cyklistika_300pxGaming_1Šoférovanie

Či už potrebujeme energiu na profesionálny športový výkon, fyzickú aktivitu, náročný pracovný deň, niekoľko hodín za volantom alebo napríklad na učenie či skúškové obdobie, všade tam Monk Guaraca Energy Chocolate pomôže!

Konzumovať ho je možné samostatne alebo si ním doplniť raňajky - natrieť napríklad na opečený chlebík, pridať do mlieka alebo smoothie či do müsli.

Použitie energetického gélu pri športe

Odporúčané použitie Monk Guaraca Chocolate Energy Gel 30g je 1 gél 15 minút pred námahou a potom každých 45 minút počas námahy.  

PRED_15min_200pxPOČAS_45min_200px

100 % prírodné bio zloženie 

Energetický gél je založený iba na rýdzo prírodných surovinách v BIO kvalite. Je nimi najmä prémiové BIO plnotučné kakao vynikajúce tou správnou horkosťou, ktoré je cenené ako účinný antioxidant, probiotikum aj kvalitný zdroj vitamínov a minerálov. Zvládne tak dodať nielen energiu, ale dodá aj pocity šťastia a pomôže aj s prekonaním únavy. Vedľa kakaa je druhou najzásadnejšou zložkou energetického gélu BIO guarana, ktorá vás doslova nabije energiou, naštartuje pre výkon v akejkoľvek oblasti, ale taktiež podporí pamäť, zvýši koncentráciu, dodá dobrú náladu, zníži mieru únavy a vyčerpania.

Už tak nabité zloženie gélu je ešte doplnené o BIO agávový sirup podporujúci trávenie a dodávajúci energiu, BIO horkú čokoládu bohatú na antioxidanty, vlákninu a minerály, ktorá navyše upokojuje a dodáva pocity šťastia, lahodné BIO kokosové mlieko  a BIO panenský kokosový olej. Receptúra energetického gélu je tak dotiahnutá do úplnej dokonalosti a s každou ďalšou zložkou získava gél nielen ďalšie pozitívne účinky na energiu a znižovanie únavy, ale aj ďalší rozmer chuti.

 

Vedeli ste že...?

Kakao má podpornú funkciu pre zdravý chod srdca. A nie len preto naše srdiečko častokrát túži po výrobkoch z neho. Je to hlavne pre jeho skvelú a nezameniteľnú chuť. O ďalších pozitívnych účinkoch sa dozviete v našom článku.  

Monk Guaraca Energy Chocolate Gél je pochúťka s dokonalou chuťou horkej čokolády a ďalších prémiových surovín, tak, aby zaistila slasť nielen našim chuťovým bunkám, ale predovšetkým dodala potrebnú dávku energie! Tú navyše uvoľňuje postupne, tak, aby nám vystačila po celý deň. To všetko čisto prírodnou cestou, bez akejkoľvek chémie a Ečiek, v 100% BIO kvalite a 100% vegánsky.

 

Hmotnosť NETTO: 30 gramov

Použitie: Potravina pre priamy konzum.

Zloženie: Bio agávový sirup, 17% Bio kokosový olej, Bio kakaový prášok, Bio kokosové mlieko, 3,3% Bio čokoláda,  3,3% Bio Guarana, Jedlá soľ (oceánska)

Výživové hodnoty na 30 g:

Energia 523 kJ / 125 kcal: 

 • Tuky 6,09 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 5,12 g
 • Sacharidy 16,84 g z toho cukry 14,61 g
 • Vláknina 0,88 g
 • Bielkoviny 0,67 g 
 • Soľ 0,15 g
 • Draslík 5,69 mg
 • Kofeín 39,4 mg

Výživové hodnoty na 100 g:

Energia 1745 kJ / 417 kcal

 • Tuky 20,29 g z toho nasýtené mastné kyseliny 17 g
 • Sacharidy 56 g z toho cukry 48,7 g
 • Vláknina 2,93 g
 • Bielkoviny 2,23 g
 • Soľ 0,52 g
 • Draslík 19 mg
 • Kofeín 131,33 mg

Obsahuje kofeín! Neodporúča sa deťom ani tehotným ženám (131 mg / 100 g)

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste v uzatvorenom obale. Po otvorení ihneď skonzumujte.  

Výrobca: KREŽ, s.r.o., SNP 89/175, 061 01 Spišská Stará Ves, Slovenská republika

Späť do obchodu