Monk Natural MCT olej 250 ml

Čisto prírodný olej s blahodarnými účinkami na náš organizmus a chuťové poháriky, so 100% zárukou kokosového pôvodu, bez umelých prísad a konzervačných látok – to je Monk Natural MCT Olej!

Skladom
Kód: 3907
€9,90
Kategória: Superpotraviny

Zoznámte sa s jednou z najmodernejších superpotravín súčasnosti a spoznajte  Monk Natural MCT olej.  

Ide o unikátny kokosový extrakt v 100% BIO kvalite, bez chuti a vône, bez pridaného cukru, konzervantov a farbív. Olej vyniká vysokou nutričnou hodnotou a je založený na vyváženej vysokej koncentrácii mastných kyselín C8 a C10.

Získajte kvalitný zdroj energie s vysokou nutričnou hodnotou, dodajte svojim nápojom nový rozmer chuti alebo nahraďte klasické nezdravé oleje a tuky! S MCT prírodným kokosovým olejom, v BIO kvalite, úplne vegánsky, bez chémie a pridaného cukru. Vychutnajte si všetky výhody, ktoré MCT prírodný olej ponúka, žite zdravo a chutne, bez obmedzení, podporte svoju psychiku, výkon a štíhlu líniu.

Táto moderná superpotravina sa stane kvalitným zdrojom dlhotrvajúcej energie, dokáže podporiť činnosť mozgu, harmonizovať myseľ, pridať rovnováhu a zvýšiť duševnú výkonnosť. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu je olej vhodný aj na redukčné diéty, kedy môže naštartovať stav ketózy v tele a pomôcť pri odbúravaní tukov.

 Prírodný MCT olej nachádza využitie v našom každodennom živote, najmä v našej strave. Chuť obľúbených nápojov či ovsených vločiek môžeme doladiť, čím získame nový rozmer chuti a prospešných vitamínov, minerálov a antioxidantov. Môžeme ho použiť aj ako náhradu klasických nezdravých rastlinných olejov alebo rastlinných a živočíšnych tukov. Oceníme ho aj v studenej kuchyni v podobe dressingov, šalátov, cestovín alebo ako zdravú a pestrú chuť domácich nátierok.

Okrem toho je Monk Natural MCT olej skvelým nosičom chuti a dodáva prospešné vitamíny, minerály a antioxidanty do ochutených nápojov a iných potravín, čím pomáha podporovať napríklad našu vitalitu a imunitu.

 

Výživové hodnoty na 100 g: 

Energia  3765,6 kJ / 900 kcal

  • Tuky 100 g 
  • z toho nasýtené mastné kyseliny 100 g
  • z toho mono-nenasýtené mastné kyseliny <0,1 g
  • z toho poly-nenasýtené mastné kyseliny <0,1 g
  • Sacharidy 0 g z toho cukry 0 g
  • Bielkoviny 0 g
  • Vláknina 0 g
  • Soľ <0.025 g

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste. 

Výrobca: KREŽ, s.r.o., SNP 89/175, 061 01 Spišská Stará Ves, Slovenská republika

 

Späť do obchodu